FESTVAL SARIAK 2019
Ezagutu XI. edizioko irabazleak
Dirige saria
Paco León: Arde Madrid
EiTB saria
Ramón Aguirre
CIMA saria
Les de l’hoquei
AISGE saria
Itziar Ituño
RUPERTA saria
El Trueque
Urtean zeharreko onenari sariak
A bocados (ETB)
Urtean zeharreko onenari sariak
La Resistencia (#0)
Urtean zeharreko onenari sariak
La caza. Monteperdido (TVE)
Urtean zeharreko onenari sariak
La Voz (Antena 3)
Urtean zeharreko onenari sariak
Élite (Netflix)
FESTVAL SARIAK 2018
Ezagutu X. edizioko irabazleak
Dirige SARIA
Carlos Sedes (Fariña serieko Zuzendari eta Produktorea)
EiTB SARIA
Mikel Ayestaran
CIMA SARIA
Sandra Sabates eta Carmen Aguilera, El Intermedio saioko aurkezle eta zuzendaria, hurrenez hurren.
ALMA SARIA
Servir y proteger (TVE)
ALMA SARIA
El fin de la comedia (Comedy Central)
AISGE SARIA
Ricardo Gómez
Urtean zeharreko onenari sariak:
Fariña (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Operación Triunfo 2017 (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Radio Gaga (Movistar +)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Go!Azen (EiTB)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
AMI (Informaziorako Hedabideen Elkartea).
FESTVAL SARIAK 2017
Ezagutu IX. edizioko irabazleak
Dirige SARIA
La casa de papel (Antena 3)
EiTB SARIA
Karlos Argiñano
AISGE SARIA
María León
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
El lector de huesos (EiTB)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Lo que la verdad esconde (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
OT, el reencuentro (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
David Broncano (#0)
FESTVAL SARIAK 2016
Ezagutu VIII. edizioko irabazleak
Dirige SARIA
Mar de plástico (Antena 3)
EiTB SARIA
Anne Igartiburu
ALMA SARIA
El ministerio del tiempo (TVE)
Sustapen kanpaina onenari saria
Ten (Grupo Secuoya)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
En la tuya o en la mía (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
7D: El debate decisivo (Atresmedia)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Late Motiv (#0)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
El Caso. Crónica de sucesos (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Tu cara me suena (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
El conquistador del fin del mundo (EiTb)
FESTVAL SARIAK 2015
Ezagutu VII. edizioko irabazleak
Dirige SARIA
Vis a Vis (Antena 3)
EiTB SARIA
Pedro Sarasola
ALMA SARIA
El Ministerio del Tiempo (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Vis a Vis (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Las caras de la noticia (Canal +)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Allí abajo (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Al Rojo Vivo Elecciones (La Sexta)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
El Ministerio del Tiempo (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Ochentéame (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
GH Vip (Telecinco)
FESTVAL SARIAK 2014
Ezagutu VI. edizioko irabazleak
EiTB SARIA
Karra Elejalde
ALMA SARIA
El príncipe (Tele 5)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
El príncipe (Tele 5)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
España en serie (Canal +)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Alaska y Coronas (La 2)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Encarcelados (La Sexta)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
El tiempo entre costuras (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Operación Palace (La Sexta)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
La noche de... (ETB)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
La tarde aquí y ahora (Canal Sur)
FESTVAL SARIAK 2013
Ezagutu V. edizioko irabazleak
EiTB SARIA
Mariví Bilbao
ALMA SARIA
Familia (Tele 5)
Sari berezia
Antena 3 eta La Sexta kateen fusiorako kanpaina.
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Pesadilla en la cocina (La Sexta)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Masterchef (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Ilustres ignorantes
(Canal +)
(Canal +)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Tu cara me suena
(Antena 3)
(Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
La Sexta noche (La Sexta)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Isabel (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
La Voz (Telecinco)
FESTVAL SARIAK 2012
Ezagutu IV. edizioko irabazleak
EiTB SARIA
Kalakan musika taldea
ALMA SARIA
Gran Hotel (Antena 3)
Premio homenaje
Un, Dos, Tres, responda otra vez (TVE)
Sari berezia
Mediaset Sport 2012ko Eurokopagatik.
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
¿Quién quiere casarse con mi hijo? (Cuatro)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Un país para comérselo (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Alaska y Mario (MTV)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Al Rojo Vivo (La Sexta)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Gran Hotel (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Salvados (La Sexta)
FESTVAL SARIAK 2011
Ezagutu III. edizioko irabazleak
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Hispania (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Atrapa un milón (Antena 3)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
La mitad invisible (La 2)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
La que se avecina (Telecinco)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Ana Pastor
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Crematorio (La Sexta)
FESTVAL SARIAK 2010
Ezagutu II. edizioko irabazleak
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Gran Reserva (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Redes (La 2)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Los protegidos (Antena 3)
El intermedio (La Sexta)
La hora de José Mota (TVE)
REC (Cuatro)
El intermedio (La Sexta)
La hora de José Mota (TVE)
REC (Cuatro)
FESTVAL SARIAK 2009
Ezagutu I. edizioko irabazleak
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
21 días (Cuatro)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
23F, el día más difícil del rey (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Muchachada Nui (La 2)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Callejeros (Cuatro)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Águila Roja (TVE)
URTEAN ZEHARREKO ONENARI SARIAK
Doctor Mateo (TVE)